AQUA SUP

Wyjątkowy INDYWIDUALNY trening z instruktorem z wykorzystaniem wysoko rekomendowanej deski SHARK SUP YOGA o wyporności 325 litrów. Jej kształt, grubość i wytrzymałość  oraz specjalne mocowania gwarantują bezpieczną pracę nad kształtowaniem równowagi. To 30 minut lub więcej, niezapomnianej zabawy i pozytywnych wrażeń na basenie. Hotel Pirat, ul. Bałtycka 95 w Olsztynie.

Podejmij wyzwanie!

Jeśli jesteś osobą usportowioną i skończyły Ci się pomysły na kolejne treningi, chcesz spróbować czegoś nowego, szukasz wyzwań to ten niekonwencjonalny trening na desce SUP jest właśnie dla Ciebie. Doskonale ćwiczy ciało i umysł. Zwiększysz niestabilność ciała i zaangażujesz większą liczbę grup mięśniowych w celu kształtowania równowagi, która jest jednym z najważniejszych składników sportowych umiejętności. Poprawisz koncentrację, która wzrasta o 200%, koordynację ruchową oraz zwinność. To także trening wzmacniający z wykorzystaniem wiosła, piłki i taśmy.

 

SAM_0694

SAM_0714

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trening siły i równowagi na desce SUP. Doskonała zabawa i sposób na budowanie balansu, koordynacji, a także rozwój koncentracji u Twojego dziecka. Wspólne ćwiczenie pogłębia zaufanie i więź między rodzicem a dzieckiem.

DSC_0371 DSC_0327 DSC_0332 DSC_0381

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dni i godziny zajęć dostosuję indywidualnie do Ciebie…

 

Bądź  na bieżąco  https://www.facebook.com/aquaactive.olsztyn/

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress