Core Pilates

POZNAJ FILOZOFIĘ ZDROWEGO RUCHU

 
 
 
 

Wiem, ile korzyści daje ruch. DOBRY RUCH! Chcę nim dzielić się z innymi. Uważam, że lekarze powinni przepisywać go na recepty.

Jestem instruktorem, który ciągle się kształci, czyta, uczy i wzbogaca wiedzę. Stawiam na profesjonalizm. Moje zajęcia są przede wszystkim przyjemne, bezpieczne i skuteczne. Odbywają się w kameralnym miejscu, w małych grupach pozwalających na możliwie jak największe skupienie się na każdej ćwiczącej osobie, a Tobie dając swobodę oraz gwarancję satysfakcji i komfortu. Podczas zajęć odkryjesz wskazówki i sztuczki do poprawy swojego zdrowia. Krok po kroku, poznasz ćwiczenia, które pomogą Ci przywrócić i utrzymać zdrowie kręgosłupa. Najważniejszy jest odpowiedni trening, który wzmocni plecy, zamiast je osłabić.

PILATES CORE to praca nad stabilizacją i kontrolą kręgosłupa, zmiana codziennego nawyku poruszania się, by jak najdłużej utrzymać kręgosłup w pozycji neutralnej. Dzięki temu twoje dyski będą odczuwać mniejsze naprężenie, ból będzie mniej dokuczliwy a mobilność wróci.

 

To dobry dzień by zacząć ćwiczyć!

♦ wtorek i czwartek godz. 10.00 w CTMiR – Wadąg

♦ środa i piątek godz. 10.00 w Nowa Reholandia – Olsztyn

 

CENA

KARNET 2x tyg. 200zł 

KARNET 1x tyg. 110zł

WEJŚCIE jednorazowe 30zł

 

INSTRUKTOR  Julita Kowalewska

W 2017 roku moją pasją stał się trening zdrowotny. Idąc w tym kierunku zostałam trenerem personalnym – specjalizacja Core, uzyskałam Certyfikat BBPilates School Instruktor Pilates – praca na matach I i II stopień, Instruktor Pilates – „Specjalizacja Core” praca w grupach zwiększonego ryzyka.

Stawiając na regenerację zostałam trenerem BLACKROLL Trainer Education, by nauczać podstaw specjalistycznego treningu z rollowania, automasażu, roluźniania mięśniowo – powięziowego.  To dobry krok, dzięki któremu  zmniejszysz napięcie ciała oraz przyspieszysz regenerację po treningu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress