PŁYWANIE

 Zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych

 

p6

 

Pływalnia OSiR przy ul. Mariańskiej 1 w Olsztynie oraz Pływalnia UWM przy ul. Tuwima 9 w Olsztynie. Dni i godziny zajęć dostosowane do klienta.
Lekcje prowadzone są indywidualnie i w małych grupach (5-7 osób), w zależności od wieku i umiejętności uczestników.

 

Pływanie to sport dla każdego

Pływanie jest dyscypliną sportu, którą może uprawiać każdy, niezależnie od wieku. Im wcześniej to jednak zrobimy tym lepiej, zwłaszcza że pływanie stanowi jeden z najważniejszych czynników w systemie wychowania fizycznego dzieci i młodzieży.
Zajęcia dla 6-cio latków pozwolą dziecku rozwijać koordynację ruchową, nabywać odwagę oraz hartować organizm. Ruch w wodzie, połączony z pokonywaniem znacznego jej oporu, harmonijnie kształtuje postawę ciała. Systematyczne uczestnictwo w zjęciach wpływa pozytywnie na rozwój psychoruchowy i emocjonalny dziecka.
Pływanie dla starszych to świetna forma aktywności ruchowej, poprawia wydolność oddechową, wzmacnia układ mięśniowy, usprawnia ruchomość w stawach, pomaga zachować prawidłową postawę ciała, jest sprzymierzeńcem w walce z nadwagą, wysmukla ciało i pozwala uwolnić się od stresu. Przygotowuje do bezpiecznego korzystania z akwenów wodnych.


20160614_165805DSCF5018

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress